Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Znacie stronki oferujące pisanie tekstów na zamówienie?


Post: #1
Cześć wszystkim ; ). Słyszałem, iż dużo różnorodnych firm poszukuje copywriterów. Dużo moich kolegów sądzi, iż pisanie tekstów na zamówienie to doskonały sposób na zarobienie właściwych środków finansowych, jestem ciekawy waszych opinii?
Quote
Post: #2
Jeżeli chodzi o mnie to robota copywritera była w porządku. Ja ją wspominam bardzo dobrze. Dużym atutem jej było to, że pracowałam zdalnie, czyli praca na miejscu w domu. Nie musiałam na darmo wydawać pieniędzy na dojazd do pracy. To było super. Z resztą pisanie wysokiej jakości tekstów seo zwiększyło moją kulturę wypowiedzi, jak również przestałam robić błędy stylistyczne itp. Teraz pracuję w firmie jako sekretarka. : )
Quote
Post: #3
Każdy mówi, o plusach i minusach pracy copywritera. Oczywiście, ale nikt nie powiedział o tym w jakich spółkach można znaleźć ten zawód. Ja ze swojej strony mogę Wam powiedzieć o firmie Tense, która jest uznanym przedsiębiorstwem oraz Teksty Teksty, w której pracuję już jakiś czas. Trudnimy się tam pisaniem profesjonalnych tekstów na strony internetowe. Przyznam, że praca w tym zawodzie daje mi mnóstwo radości i satysfakcji. Ja polecam zawód copywritera jak najbardziej! : )
Quote
Post: #4
Taki długi i pracowity dzień miała w pracy. Zalogowałam się na forum internetowe wierząc, że będzie tutaj fajnie, ale widzę, że dyskusje podejmowane tutaj są co raz to mniej ciekawsze. A co ja mogę powiedzieć o stanowisku pracy copywriter? Nic, nigdy nie miałam z tym styczności. Więc nie potrafię wyrazić swojej opinii. To nie moja historia. Uciekam stąd, może coś fajnego leci w TV. 
Quote
Post: #5
Muszę się przyznać, że po raz pierwszy słyszę nazwę - seo copywriter, ja osobiście znacznie bardziej interesuję się przygotowywaniem różnorodnych dań dla moich znajomych, jestem szczęśliwa, gdy widzę ich uśmiechnięte twarze ; ). 
Quote
Post: #6
Zdaję sobie sprawę, iż copywriter trudni się pisaniem różnych profesjonalnych tekstów, dlatego też nie chciałbym być zatrudniony w tym fachu. Niestety inwencji twórczej to ja wcale nie mam, dlatego też taka praca to nie moja bajka, jednak sądzę, iż moja koleżanka super zrobiła zatrudniając się w spółce Tekstyteksty.pl. To znana w branży firma. Pracują tam osoby z dużym potencjałem, tworzą treści na wysokim poziomie. 
Quote
Post: #7
Praca copywritera to przyjemna rzecz. Ja pracowałam w tym zawodzie kilka lat i dobrze ją wspominam. Było naprawdę super. Pracowałam w domu na miejscu, więc to był dodatkowy atut, nikt mi nie trajkotał nad głową, nie musiałam wydawać kasy na bilety. Duży przyjemności dawało mi pisanie profesjonalnych artykułów na zlecenie. Ogólnie myślę, że warto spróbować pracy w tym zawodzie. : )
Quote
Post: #8
Mówię wam, iż copywriting to wspaniała sprawa! Przekonałam się o tym sama, teraz już muszę spadać, bowiem spieszę się na przystanek autobusowy, jadę do taty, powinnam co nieco posprzątać jego dom. 
Quote
Post: #9
Stanowisko copywritera to ciekawa sprawa. Z pewnością coś innego niż praca w sklepie czy też w biurze. Ja od dwóch lat pracuję w Tekstyteksty.pl – copywriter i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Moja spółka przede wszystkim zajmuje się tworzeniem profesjonalnych tekstów na witryny internetowe. Muszę przyznać, że zanim zaczęłam tam pracować nigdy nie myślałam, że jesttaki zawód jak copywriter. A tutaj proszę jaka miła niespodzianka. Uwielbiam swoją pracę. : )
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości