Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tu studentka pedagogiki :)


Post: #1
Hola! Czuję się wspaniale! Poszłam na pierwszy rok studiów we Wrocławiu. Będę studiowała pedagogikę. Kurczę, ale mam super rozkład zajęć, a co najlepsze piątki mam wolne. A jacy boscy faceci tam są. Hurra! Yep! Studia to coś dla mnie. ? A Wam jak idzie? Poopowiadajcie! ?
Quote
Post: #2
Ja jestem na I roku studiów na poznańskiej uczelni. Wybrałam kierunek - filologia polska. Ekstra, ale mam świetny plan. W ogóle mam tak luźne zajęcia, że to poezja. Skąd mi wiadomo? Bo pytałam starszych roczników. Ja już się czuję dobrze na tych studiach. Tak na marginesie, dla mnie studia są teraz najistotniejsze. Ja nie przyjechałam na nie, by szaleć, chodzić na imprezy. Tu najważniejsza jest edukacja. Z całego serca łączę swoją przyszłość z filologią polską i nie chciałabym tego popsuć, więc na pewno ja na żadne imprezy itp. nie będę chodziła. To nie w moim stylu.
Quote
Post: #3
Ja właśnie jestem na I studiach na uczelni w Poznaniu. Bomba jest! Ja mam studia o kierunku pedagogicznym. Znaczy zaczynam. Hehehe! Powiem, że to troszkę podniecające jest! ? Tyle nowego naraz, ale nie ważne. W ogóle to jak jechałam na uczelnię to moja mama opowiedziała mi jak to spotkała swoją miłość na studiach. Romantyczna historia. Też tak pragnę. Spotkać księcia z bajki. A może trafię? No nie ważne. ? Normalnie taka jestem podniecona, ale chyba już to pisałam kilka razy. Hahaha!
Quote
Post: #4
Ostatnio sporo myślę czy moi przyjaciele w ogóle dostali się na te uczelnie gdzie pragnęli. Teraz jest sporo interesujących uczelni, jednak nierzadko ciężko się dostać na wybrane przez siebie studia. Szalenie pomocny w stosownym wyborze jest ceniony Wirtualny Informator Maturzysty. W ogromnym stopniu pomaga on wybrać najlepsze dla siebie studia. Artykuły, jakie się tam znajdują np. pt: Studia Kraków, pokazują jak najlepiej wybrać sobie uczelnie. Kraków to miasto, gdzie z pewnością powinno się studiować. Prawdopodobnie znakomite są studia w Krakowie, niemniej jednak powinno się więcej wiadomości zaczerpnąć z portalu.
Quote
Post: #5
Ciekawi mnie gdzie dostali się moi różni koledzy. Ich ogromna część zaczęła uczęszczać na studia. Wiem o tym, iż na tego rodzaju studia szalenie ciężko jest się dostać. Osobiście mnie nie ciekawi ekonomia. Ja zdecydowanie wolę studia humanistyczne, z tej racji próbowałem się dostać na anglistykę, niestety zabrakło mi kilku punktów. Na tego rodzaju wydział ciężko jest się dostać, bowiem jest tam sporo chętnych. Anglistyka posiada znaczące powodzenie. Niemniej jednak dla mnie prywatnie wszystko korzystnie się skończyło, bowiem teraz studiuję pedagogikę.
Quote
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-07-2013 08:01 PM przez kasiulex69.)
Post: #6
Ja teraz rozpoczęłam studia w Gdańsku. Pierwszy roczek kierunku pedagogika. Zastanawiam mnie to jak odnajdę się tam. Pierwsze dni są na razie w porządku. Rozkład zajęć też mam w porządku, no ale okaże się jak będzie dalej. Ja jestem dobrej myśli. Tak przy okazji to pamiętam jak przyszło mi wybrać uczelnie. Ile było przeżywania, nagadywania mi. Ja wybrałam Gdańsk. Ale moim rodzicom to nie odpowiadało, gdyż jak to powiedzieli - nie znają tej uczelni. Moja mamcia chciała Poznań, bo była na studiach w Poznaniu, a tatko był na studiach w Krakowie, więc wolał to miasto. Ale ja zrobiłam jak chciałam! Hehehe! Nie mieli innego wyjścia, musieli się zgodzić. Muszą w końcu sobie uświadomić, że nie jestem dzieckiem.
Quote
Post: #7
Wpisać w Google "studia Gdańsk" to taka ilość propozycji wyskakuje że aż nie wiadomo co wybrać. A od tego co wyczytamy na temat kierunków w sieci bardzo często zalezy nasza przyszłość. No bo gdzie niby szukać informacji? Można troche pogadac z róznymi osobami lecz to bedzie z pewnością za mało. Moja mamusia studiowała w stolicy, a moja starsza siostra robi studia w Lublinie. Mój tata również posiada wyższe wykształcenie.Ja pochodzę z bardzo wykształconej rodziny lecz to nie ma zbyt duzego wpływu na moje życie bo uniwersytety sie zmieniają i trzeba dokładac staran by na bieżąco byc zorientowanym. Mój kuzyn mi opowiada jak wyglada studiowanie na prawie i wiem ze na prawo nigdy sie nie zdecyduję mimo że to jest uznawany za prestiżowy kierunek. Litera prawa sie zmienia i te studia wymagają dużego trudnu.
Quote
Post: #8
Jestem w pelni zadowolona ze studiów na architekturze bo to jest coś co naprawdę lubię i w czym jestem dobra. Przejmuję się za to studiami w Gdańsku - a mianowicie studiami mojego rodzonego brata, bo przybyło mi oststnio sporo wątpliwości dotyczących tego czy uda mu sie zaliczyc ostatni rok ;( ;( Sam sobie wybrał taki ciężki kierunek to teraz ma co chciał, ale wszyscy i tak się martwimy. Dobrze, że mogę się na forum pożalić i czegoś dowiedzieć, może będe mu w stanie coś podpowiedzieć. Trzeba gadać i to sporo bo wtedy wie się więcej niż by się wiedziało, gdyby się nie gadało.
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości