Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tła do sesji foto


Post: #1
Hej ; ) Wkrótce będę miała wspólnie z mężem sesję fotograficzną. Koniecznie powinnam sobie coś ładnego kupić do ubrania. Długo czasu oczekiwałam na tą sesję. Ostatnimi czasy przeczytałam w dziale www o nazwie: tła fotograficzne informację, że piekielnie ważne są ciekawe tła fotograficzne. Chcę się was zapytać: na jakiego typu tle się fotografujecie podczas trwania sesji? 
Quote
Post: #2
Mam zakład fotograficzny już bardzo długo i robię zdjęcia na najróżniejszym tle. Swego czasu kupiłem tła fotograficzne w renomowanej firmie Colormachine. Więcej danych jest zamieszczonych w necie np. tu colormachine.pl/s/subpage/tla-fotograficzne.htm Zrobił na mnie potężne wrażenie ich urozmaicony wachlarz wyrobów. Ja mam swój zakład już dużo lat i powinienem stwierdzić, że dzięki użyciu kolorowego tła do zdjęć moje zdjęcia wychodzą wspaniale. Moi klienci są też szalenie usatysfakcjonowani. Colormachne ma tła zdjęciowe na najróżniejsze wydarzenia życiowe, niewątpliwie każdy wyszuka tu coś dla siebie. 
Quote
Post: #3
Ja podczas sesji, robię zdjęcia} na najrozmaitszych tłach. Mnóstwo lat już jestem fotografem, a wspaniałe tło jest kwestią nadrzędną, z tego względu zakupuję tła w renomowanej spółce colormachine. Tła do fotografii są tu do wyboru w najrozmaitszych odcieniach. Zawsze, kiedy niezbędne mi było tło, tu je zamawiałem. Chciałbym, aby moje zdjęcia były szczególne, z tego względu, uważam że warto zainwestować trochę środków finansowych w tła fotograficzne. Spółka Colormachine daje również zapewnienie, że tła są odpowiednio zapakowane. 
Quote
Post: #4
Gdy udaję się do fotografa, wykonuję sobie zdjęcia na kolorowym tle. Mam przyjaciela fotografa, do którego zazwyczaj przychodzę. On robi świetne zdjęcia. Odnalazłam go dzięki bannerowi w sieci, na którym widniał napis: tło fotograficzne. Moim dużym pragnieniem jest to, aby mieć również taki talent do fotografowania, tymczasem go nie mam. 
Quote
Post: #5
Ja lubię, kiedy tło stosowane do fotografii jest wielobarwne. Ostatnimi czasy byłam u fotografa mającego różne tła wykorzystywane przy zdjęciach. Mam wiele zdjęć jeszcze z czasów dzieciństwa. To fantastyczna pamiątka. Nieraz razem z kumpelami wspominamy dawne lata. Mam też ciut zdjęć, które zrobiłam u fotografa. On wybierał zazwyczaj dla mnie najodpowiedniejsze tło. To był kumpel mojego staruszka. Znali się z młodości, ale później ich drogi się trochę rozeszły, dlatego że wybrali różne zawody. 
Quote
Post: #6
Ja na ogół robię sobie zdjęcia na tłach fotograficznych z najrozmaitszymi pejzażami. Obecnie u fotografa można przebierać w przeróżnych tłach potrzebnych do zdjęć. Mam w mieszkaniu dużo pamiątkowych albumów. Najbardziej lubię fotografie mojego dzieciątka. Staram się, aby mój maluch miał wykonywane fotografie systematycznie, zatem nawet kupiłam aparat, jednakże marny ze mnie fotograf. Najkorzystniej jest zaprowadzić Adasia do rzetelnego fotografa. Wtedy wiem, że mój brzdąc będzie miał fantastyczne fotografie. 
Quote
Post: #7
W czasie sesji robię sobie zdjęcia na rozmaitych tłach zdjęciowych. Doskonałe tła odszukałam w necie, wstukując w wyszukiwarkę hasło: tła do zdjęć. A tak w ogóle, gdy mam wykonać sobie fotografię na istotną okazję, wolę odwiedzić fotografa, gdyż wówczas jestem pewna, że moje zdjęcie wyjdzie znakomicie. 
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości