Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Też macie trudności z finansami?


Post: #1
Hej : ) Mój Marek zajmuje się doradztwem gospodarczym w mieście Poznaniu, ostatnio zauważył, że przychodzi do biura dużo osób mających trudności z finansami. Jestem bardzo zainteresowana, czy wy drodzy internauci macie też tego rodzaju kłopoty w waszych spółkach? Czekam z dużym zainteresowaniem na wasze posty.
Quote
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-10-2015 11:05 PM przez fundusze.)
Post: #2
Spółka, gdzie jestem zatrudniona nie ma wcale kłopotów finansowych. Jakiś czas temu były różne przeciwności, lecz w końcu udało się wyjść na prostą. Jestem niezmiernie szczęśliwa, że tam jestem zatrudniona, to daje mi dużą stabilizację. W obecnych czasach jest przecież o nią niełatwo. Pamiętam, że kilka lat wstecz byłam zatrudniona w spółce, gdzie były bez przerwy jakieś trudności, ale mój zwierzchnik był bardzo niezaradny , a przecież ja mojemu przełożonemu zawsze powtarzałam: tu masz ciekawe wiadomości o podatkachl, zawsze warto się doszkolić. 
Quote
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-10-2015 11:06 PM przez fundusze.)
Post: #3
Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem na problemy finansowe przedsiębiorstwa i nie tylko będzie doradca podatkowy. Z tej racji kiedy ja miałem problemy finansowe to wyszukiwałem różnorodnych rozwiązań. Znalazłem pewną witrynę internetową, na której udało mi się wyszukać wiele ciekawych wskazówek o podatkach itp. Sądzę, że można uzyskać dowiedzieć się z niej dużo ważnych wiadomości. Ja swoje problemy rozwiązałem i bez wątpienia każdemu to się uda. ; )
Quote
Post: #4
W firmie, w której pracowałam mój szef nie był w ogóle zorientowany w podatkach, miał przez to spore kłopoty z finansami. Istny bałagan panował w tej firmie! A przecież tutaj wystarczyło wyszukać wiadomości o podatkach. Tak dużo razy mu to mówiłam, lecz w ogóle mnie nie usłuchał. Uciekłam z tej firmy. Aktualnie jestem ogromnie szczęśliwa z pracy, którą mam. Znakomici są ludzie i miła atmosfera. No i rzecz jasna nie ma już rozgardiaszu, a to wszak jest także istotne! 
Quote
Post: #5
Co za okropne czasy! Ciągle brakuje mi w zakładzie pracy pieniędzy na różnorodne potrzeby. Prawdopodobnie będę musiał wręczyć wypowiedzenie jakiejś liczbie osób zatrudnionych. To dla mnie prywatnie kłopotliwa sytuacja, ale cóż, nie ma innego wyjścia. Inaczej być może zbankrutuję, a tego nie chcę, mam rodzinę na utrzymaniu. Ginę w gąszczu różnorodnych norm podatkowych. Stale się coś ustanawiają w prawie coś nowego. Tutaj warto przeczytać ciekawe informacje o podatkach. 
Quote
Post: #6
W naszym przedsiębiorstwie zatrudnieni są skrupulatni ludzie dlatego problemy z kwestiami finansowymi, błędy w rozliczeniach to rzadkość. Wśród naszych stałych współpracowników jest jedna z kancelarii podatkowych z Poznania. Dzięki utrzymywaniu tej współpracy możemy działać w bardziej skuteczny sposób. Precyzyjna analiza obciążeń podatkowych jakiej podejmują się eksperci, zawsze skutkuje posiadającymi praktyczną przydatność wnioskami. We wszystkich firmach każdy wykonuje przyporządkowane mu obowiązki, lecz pomoc takiego zewnętrznego obserwatora jakiego stanowi doradca podatkowy okazuje się czymś świetnym. Wiem że bywają przedsiębiorstwa które specjalnie nawet zamawiają dla siebie audyty. Żeby naprawdę dobrze znać się za kwestiach podatkowych trzeba sporo się kształcić i zdobyć właściwe doświadczenie.
Quote
Post: #7
Mnie w sumie aż tak bardzo nie ciekawi jaki kto tam ma bajzel w firmie z rozliczeniami bo najistotniejsze żebym sam doszedł do ładu z tym wszystkim co mam u siebie. Zajmuję odpowiedzialne stanowisko i każdy błąd jest niemile widziany. Jeżeli występują u Was problemy z podatkami to porozglądajcie się odrobinę w necie.
Quote
Post: #8
Z pewnością nikt z Was nie przepada za bałaganem i każdy z taką samą intensywnością się wkurza jeżeli zaczynają się pojawiać trudności w rozliczeniach. Od stopnia złożoności konkretnych spraw zależy zwykle ilość błędów do których dochodzi. Jeżeli chodzi o nasze sprawy kadrowe bardzo często pojawiają się zawiłości prawne. My byśmy nie wyrobili bez pomocy fachowców spoza firmy. Kancelariarb.com.pl – biuro księgowe oferujące doradztwo podatkowe online -  to jest bez wątpienia hasło z którym mam jak najbardziej pozytywne skojarzenia, zerknijcie sobie na ich witrynę. Nasz prawnik nie daje rady ze wszystkimi sprawami, oprócz doradców bardzo przydałby sie moim zdaniem kolejny prawnik w przedsiębiorstwie. Ciekawe czy uda mi sie nakłonić szefa do zatrudnienia takiej osoby, myślę ze mam do zaprezentowania dosyć mocne argumenty. Jeżeli chce żeby jego przedsiębiorstwo dobrze prosperowało to powinien mieć świadomość że warto inwestować w rozwój kadry. Im większa liczba dobrze wyszkolonych pracowników tym wydajniejsza praca.
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości