Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Szukam producenta kartonów


Post: #1
Hejka! Za dwa tygodnie przenoszę się do nowego mieszkania. Pragnę sprzęty popakować w pudła, gdyż bez wątpienia byłoby mi prościej to wszystko wywieźć. Najpierw doszłam do wniosku, że może bym ogarnęła jakieś pudełka od znajomych, ale moja znajoma wspomniała, że nie ma sensu i powinnam poszukać jakiejś firmy z pudełkami. Tak więc postanowiłam odnaleźć coś w necie. Odnalazłam tam dobry link zatytułowany kartony producent, profesjonalny producent opakowań tekturowych. Możliwe, że fajne rozwiązanie, ale miałam nadzieję, że udałoby mi się to w inny sposób rozwiązać. Z tej przyczyny pojawiłam się tutaj. Pragnę Was zapytać skąd mogę wziąć pudełka do przeprowadzki? Macie jakieś sposoby?
Quote
Post: #2
Byłam przekonana, że robienie opakowań tekturowych to bułka z masłem i bez najmniejszych przeszkód trafię na normalne pudło kartonowe. Są mi niezbędne pudełka kartonowe i w tym momencie mam problem, ponieważ te których używałam były do D.... Polećcie mi porządnego sprzedawcę, gdzie dostanę pudełka, które zaraz się nie rozpadną. Chciałabym kupić duże rozmiary i nie zapominajmy, żeby koszty mnie nie zjadły. Niech ktoś mi doradzi, bo już sama nie wiem za co się chwytać.
Quote
Post: #3
Kartony chyba najlepiej jest zamówić z jakiejś hurtowni opakowań. Trzy tygodnie temu przeprowadzałem moją kancelarię prawną do innego budynku. Wszystkie akta musiałem pakować w opakowania. Pomyślałem, że najlepiej będzie jak znajdę spółkę, w której sprzedają takie pudełka. Miałem fart, gdyż wracając z kancelarii do mieszkania dostałem broszurę, na której był napis fachowy producent tektury, opakowania kartonowe producent. Wykonałem telefon do nich i kupiłem dwadzieścia sztuk pudeł. Po sześciu dniach przesyłka pojawiła się u mnie. Zacząłem pakowanie. Byłem zadowolony, gdyż te pudła były mocne. Przeprowadzka przeszła bez żadnego problemu. ; )
Quote
Post: #4
Wydaje mi się, że najskuteczniejszym rozwiązaniem będzie odnalezienie przedsiębiorstwa pudeł. Tak ja uczyniłam, gdy przenosiłam swój sklep z ubraniami do innego budynku. Chciałam dwadzieścia sztuk kartonów różnego typu. Początkowo miałam kłopot ze znalezieniem dobrych kartonów, gdyż te które miałam od razu po podniesieniu rozpadały się. Na szczęście z pomocą zjawiła się moja przyjaciółka, która miesiąc temu przenosiła się do nowego gniazdka i kupowała opakowania. Zaproponowała mi pewną stronę sieciową, która okazała się być własnością firmy Kartop. Przejrzałam ich ofertę i byłam pod wielkim wrażeniem. Mieli multum rodzajów opakowań, które sprzedawali w bardzo korzystnej cenie. Zamówiłam. Po dwóch dniach opakowania były u mnie. Schowałam wszystko i w czasie przenoszenia żaden się nie rozleciał. Byłam usatysfakcjonowana. Polecam z całego serca to przedsiębiorstwo!
Quote
Post: #5
Hurtownia opakowań to będzie najlepsze rozwiązaniem dla wszystkich osób poszukujących takich sposobów. Miesiąc temu przenosiłem się do nowego domu. Miałem mnogo obiektów do spakowania. Wiadomo, że o wiele łatwiej jak wszystko włoży się w opakowania. Z tej racji bardzo potrzebna mi była tego typu hurtownia. Na szczęście mój kumpel, który usłyszał mnie pokazał mi pewną stronę online, która była własnością przedsiębiorstwa Kartop. Tam odnalazłem mnóstwo rodzajów kartonów. Lecz najbardziej zszokowały mnie dwa aspekty. Po pierwsze mogłem mieć opakowania na zamówienie, a po drugie ceny mieli bardzo korzystne. Kupiłem trzydzieści sztuk pudeł. Byłem zadowolony, bo pudełka tej spółki były mocne i bardzo wysokiej jakości. Polecam bardzo serdecznie firmę Kartop! Dane adresowe można odnaleźć w sieci.
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości