Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skuteczny sposób na ściąganie plików


Post: #1
Dzień dobry ; ) Mam takie pytanie czy często kochani internauci ściągacie pliki z netu i jak to robicie? Muszę powiedzieć, że być może potrafię siedzieć przed ekranem monitora godzinami, i w ogóle tego nie odczuwam. Założyłem sobie nawet turbobit premium, to niezmiernie użyteczne rozwiązanie. 
Quote
Post: #2
Sieć to wspaniały wynalazek, ja też pobieram przeróżne pliki, mam nawet własne bitshare premium. Ale ja na pewno siedzę w necie zbyt wiele czasu. A dawniej uprawiałem sporty, które nadzwyczaj mnie zajmowały. Mówię wam, jaki w tamtym okresie byłem wygimnastykowany ; ) Teraz chodzę jedynie na spacery po mieście z moją partnerką. Chciałem wziąć się znów za jakiś sport, ale mi się nie chce.
Quote
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-08-2016 11:40 PM przez fundusze.)
Post: #3
Dla mnie sieć nie ma sekretów, jestem w stanie przed komputerem, ściągając pliki, spędzać cały dzień, to jest świetna rozrywka! Słuchajcie, jeśli poszukujecie najszybszy serwis do ściągania plików, to Nopremium.pl lub też Filebit jest właśnie dla was drodzy forumowicze. Filebit to portal nadzwyczaj nowoczesny, tu nie ma żadnych niepotrzebnych limitów do ściągania plików. Interesujące informacje trzeba odnaleźć na stronie internetowej takiej jak filebit.pl/oferta_dla_najbardziej_wymagajacych.php
Quote
Post: #4
Mówię wam jakie fantastyczne posiadam konto hotfile bez zbędnych limitów. Ile ja w czwartek pobrałam plików, i to nieomal w natychmiastowym tempie. Pamiętam, że dawniej nie lubiłam kompa. Moim zdaniem dużo wpływ na taki stan rzeczy z pewnością miało to, że wcale nie miałam zajęć z komputerami w szkole, poszłam nawet na kurs, sporo mi on dał. 
Quote
Post: #5
Powinienem podzielić się tym, że ściąganie plików z netu to moje ukochane zajęcie. Znalazłem w ostatnim czasie doskonały serwis Filebit, mówię wam, dzięki niemu można pobierać pliki bez żadnych limitów. W ogóle nie żałuję, że odnalazłem ten serwis. Mówię wam pliki ściąga się prawie że ekspresowo, transfer jest wspaniały. Jak dotąd nie ściągałem plików tak bezproblemowo. 
Quote
Post: #6
Wiele plików można ściągnąć z Internetu, jak chociażby darmowe gierki, notatki na zajęcia i o wiele więcej. Ja jako studentka wiadomo coś o tym, ale niestety przez długi okres ciągnęłam się z problemem limitu transferu. Nie mogłam całości ściągnąć, ponieważ po krótkim czasie miałam limit. Wszystko się odmieniło kiedy moja koleżanka ze studiów poleciła mi pewną stronę online z kontami premium do nabycia za sms. Okazało się, że z pomocą jej mogłam na spokojnie ściągać pliki nie stresując się o to, że trafię na ograniczenia. Nareszcie wspaniałe rozwiązanie dla studentów. Polecam serdecznie!
Quote
Post: #7
Moi dobrzy koledzy doskonale wiedzą że ja ciągle siedzę przed swoim laptopem i przeglądam zasoby Internetu i jak to ja zawsze coś ściągam więc wiele razy już bywało że ktoś mnie namawia żebym dla niego także coś znalazł i ściągnął. Jestem typem człowieka uczynnego wiec raczej nie odmawiam gdy wiem że bez mojej pomocy ktoś czegoś nie znajdzie.Teraz jak ma się zamiar coś dla siebie ściągnąć z Internetu, można bazować na różnych ułatwieniach. Mam wykupione konto Premium Rapidshare, to jest doskonały tego przykład.
Quote
Post: #8
Każdy człowiek co chwilę ściąga darmowo różne pliki. Ja kilka dni temu ściągnąłem sobie mnóstwo przyjemnych darmowych gierek. Ale powiem szczerze, że gdyby nie konto uploaded premium to nie miałbym na co liczyć. Dobrze, że powiedział mi o tym koncie mój kumpel z pokoju obok z akademika, bo nigdy bym nie miał tych rzeczy. A od kiedy posiadam to konto mogę sobie bez problemu ściągać muzykę oraz filmy. Świetna sprawa! : D
Quote
Post: #9
To normalna rzecz, że studenci ściągają różne pliki, filmy itp. Ja też tak robię, ale niestety jakiś czas temu chciałam sobie ściągnąć trochę notatek na ebooku, ale posiadałam zbyt mały transfer. Wkurzyło mnie to, bo aby mieć sposobność dalej ściągać musiałam odczekać 4 godziny. Coś okropnego. Drażniło mnie to, bo takie zdarzenie również miałam przy ściąganiu rozmaitych lektur, które potrzebne były mi na zajęcia. Wtedy to gdzieś w sieci przeczytałam o popularnym koncie netload Premium. Powiem szczerze, że mnie to zaszokowało. Jeszcze nie korzystałam z tego, ale chyba spróbuję, bo już wkurzają mnie te ograniczniki transferu. -.-
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości