Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rodzinne wakacje nad morzem


Post: #1
Co niemiara ludzi sądzi, że morze to nuda. Nieprawda. Każdego roku jeżdżę z rodzinką nad morze i zawsze wracamy stamtąd uśmiechnięci. W tym roku też jedziemy, lecz to było pod znakiem zapytania, gdyż nie mogliśmy odnaleźć ciekawego ośrodka. Na szczęście udało się. Karolina moja córcia pod słowami hotel ze spa Jarosławiec znalazła dobry hotel. Wyszło na jaw, że jest to również rekreacyjne SPA nad morzem. Bez żadnego zastanowienia zamówiłem pokoje. Wyjeżdżamy za cztery dni. Przyznam szczerze, że gdy przejrzałem propozycję tego hotelu, to nie spodziewałem się, że tego typu hotele nad morzem z basenem są takie tanie. Wierzę, że nasz wyjazd uda się. : )
Quote
Post: #2
Ludzie często jeżdżą na wakacje nad bałtyckie morze. Tego roku ja tam będę dwa razy. Tylko w innych miejscowościach. Wpierw pojadę na spotkanie służbowe. Tak więc byłam zmuszona znaleźć sale konferencyjne, gdyż to ja organizowałam spotkanie. Więc w Google wystukałam zwroty Jarosławiec noclegi i odnalazłam coś ciekawego. A później wybieram się z moją rodzinką prywatnie. Z tym miałam mały problem, bo martwiłam się, że nie odnajdę takiego miejsca, które będzie odpowiednie dla malucha. Na szczęście w necie trafiłam na ekstra felieton zatytułowany wakacje z atrakcjami nad morzem z dzieckiem. Odnalazłam tam sporo propozycji, które prześledziłam i wyłoniłam z nich najlepszą. Przyznam się, że byłam przekonana, iż będzie mi trudniej znaleźć niedrogie sale konferencyjne nad morzem niż hotel przygotowany dla maluchów. Ale jednak myliłam się. Na szczęście wszystko rozwiązałam. ; )
Quote
Post: #3
Morze to wspaniałe miejsce na wakacje. Więc to normalna sprawa, że nie ma nic ciekawszego jak hotel nad morzem z basenem. My tego roku z narzeczonym planujemy tak spędzić nasz wolny czas. Tak ogólnie morze jest tak dobrą rzeczą, że dużo osób jeździ do uzdrawiającego sanatorium nad morzem. Tak spędzili wypoczynek moi rodzice. Postarali się o miejsca i popędzili. Z tego co mi wiadomo to byli zadowoleni. Z resztą mnóstwo razy słyszałam, że niektórzy ludzie łączą potrzebne z wczasami. Niedawno moja koleżanka zorganizowała dla swoich pracowników fajną konferencję nad morzem. Sama gadała, że wyjazd się udał i będzie to organizować przynajmniej raz na rok. : D
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości