Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Poszukiwana renomowana krakowska restauracja


Post: #1
Witam : ) Szalenie bym chciała znaleźć jakąś renomowaną restaurację mieszczącą się w Krakowie, lecz ciężko mi to uczynić. Swego czasu przyjaciółka wręczyła mi broszurę, na której znajdował się napis: kraków najlepsza restauracja. Sama wpisałam nawet w wyszukiwarkę frazę: sala weselna kraków, jednak nieustannie nie mogę niczego znaleźć. Proszę o waszą poradę.
Quote
Post: #2
Uważam, że obecnie to żaden kłopot zlokalizować przyjemną jadłodajnię w Krakowie. Znam to ze swojego doświadczenia. Ostatnio chciałam zorganizować imprezę urodzinową. Wpierw planowałam wziąć catering i zorganizować to w chacie. Już w sieci pod wyrażeniami catering Kraków trafiłam na uznaną restaurację. Aczkolwiek wszystko zmieniło się, gdy przypadkiem odnalazłam reklamę o nazwie wyjątkowe przyjęcia okolicznościowe w Krakowie. Założycielem tej reklamy była jadłodajnia Zielone Tarasy. To tam w atrakcyjnych cenach zorganizowałam zabawę. Powiem, iż to był doskonały pomysł. Wszyscy doskonale ucztowali. Polecam gorąco tę restaurację!
Quote
Post: #3
Uważam, że najlepiej zlokalizować taką jadłodajnię w Internecie. Ostatnio zasłyszałam, że mój brat mówił, że zlokalizował witrynę WWW, na której jest ranking znanych restauracji w Krakowie. Przyznam szczerze, że to interesująca rzecz, ale ja na razie tego nie potrzebuję. Nie mam gotówki, żeby jeździć na takie obiadki. Znikam stąd. Bye!
Quote
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-26-2015 11:03 PM przez fundusze.)
Post: #4
Aktualnie trafimy na sporo interesujących jadłodajni. Ja nawet zlokalizowałam wczoraj super witrynę online której założycielem jest pewna restauracja. Poza tym moja kumpela niedawno szukała nowoczesnej restauracji organizującej wesela w Krakowie. Ekspresowo ją wywęszyła. Sama byłam zaskoczona. Znikam stąd. Ciao!
Quote
Post: #5
Powinienem powiedzieć, że odszukałem ostatnio popularną restaurację Zielone Tarasy znajdującą się w Krakowie. Wyszukałem ją w Internecie, i teraz często tam się udaję. Sądzę, że jest mnóstwo sposobów, aby odszukać wspaniałą restaurację. Ja szwendając się po sieci ujrzałem banner, na którym znajdował się napis: szybki catering kraków. Muszę powiedzieć, że ja bardzo lubię przychodzić do w/w Zielonych Tarasów, gdyż jest tu sympatyczna obsługa.
Quote
Post: #6
Teraz można odszukać sporo niedrogich restauracji w Krakowie. By to zrobić starczy poszukać w sieci, a wtenczas z pewnością coś się odnajdzie. Ja chyba wkrótce pójdę razem z moją małżonką do którejś restauracji. Ania non stop mówi, żeby to zrobić.
Quote
Post: #7
Ja zorganizowałem niedawno tanie wesele w Krakowie, i powinienem oznajmić, że wspaniale się bawiłem, podobnie jak moja obecna małżonka. Restaurację wyszukałem w sieci. Uważam, że teraz jest sporo najrozmaitszych możliwości, żeby wynająć salę.
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości