Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pomysł na biznes


Post: #1
Cześć : ) Dużo ostatnio dumam, czy założyć darmowy specjalistyczny sklep. Według mnie zarobiłabym wtedy sporo kasy. Znalazłam nawet w necie banner, gdzie był napis: jak założyć sklep internetowy. Jednakże na początku pragnę się was spytać: jak otworzyć swój sklep www?
Quote
Post: #2
Co niemiara moich kolegów sądzi, że założenie konkurencyjnego sklepu internetowego jest niesamowicie proste. Wystarczy starannie przejrzeć Internet, a wówczas znajdzie się przydatne wiadomości. Ja zupełnie nie interesuję się tym tematem, zatem mam całkiem inne sprawy na głowie.
Quote
Post: #3
Bez wątpienia w obecnych czasach, sporo osób zadaje sobie pytanie: jak zrobić profesjonalny sklep internetowy? Ja wyszukałem odpowiedź na owe zapytanie w sieci. Bliższe wiadomości są zamieszczone w necie np. tutaj shoppy.pl/Mozliwosci Tam znajduje się od groma danych.
Quote
Post: #4
Ja stworzyłem sklep www przy sporej pomocy renomowanej spółki Shoppy. Odszukałem ją w necie wstukując w wyszukiwarkę słowo kluczowe: profesjonalny sklep internetowy Shoppy. Najistotniejszym celem spółki Shoppy jest zaadaptowanie zadań sprzedażowych do różnorodnych wymagań użytkowników. Więcej informacji jest zamieszczonych w Internecie. Obecnie mój sklep znakomicie funkcjonuje. A ja szalenie jestem zadowolona.
Quote
Post: #5
Z pewnością mnóstwo ludzi czasem się pyta: jak zrobić atrakcyjny sklep internetowy? Moim zdaniem warto zobaczyć w necie. Ostatnio spostrzegłem tam przeróżne wiadomości na ten temat. Sieć to znakomite źródło wiedzy.
Quote
Post: #6
Jeżeli się otwiera sklep www, starczy mieć świetne oprogramowanie. Obecnie należy je znaleźć w necie. Ja swego czasu dojrzałem dział w sieci pt.: ceniony sklep internetowy skrypt. Aktualnie z reguły tam zaglądam.
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości