Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podstawa wyprawki dla maluszka to wózek ;)


Post: #1
By wybrać nieodzowne rzeczy na wyprawkę, warto pójść do polecanego sklepu z wózkami, tam bez wątpienia odszuka się bezpieczny wózek dla maluszka. Moim zdaniem wózek to z pewnością rzecz najważniejsza, gdyż, gdy go się posiada, wtedy można wybierać się na najróżniejsze spacery. Ja na ogół wychodzę na spacer wspólnie z moim mężem, zabieramy wówczas ponadto naszego urwisa.
Quote
Post: #2
By odnaleźć rzeczy konieczne na wyprawkę, powinno się wpisać w Google hasło: Baby Design Mini, a wtedy z pewnością coś się odnajdzie. Myślę, że niezbędny jest przede wszystkim wózek dla urwisa. Aktualnie wiele przeróżnych wózków, powinno się znaleźć w sieci. Ja niedawno zamówiłam wózek i muszę stwierdzić, że jestem bardzo szczęśliwa, ponieważ teraz wychodzę z moim maleństwem na spacer.
Quote
Post: #3
Jest multum spraw, które musi mieć świeżo upieczona mama. Pamiętam świetnie jak sama kupowałam wszystkie rzeczy. Mnóstwo tego pojawiło się. Na pewno w tego rodzaju sprawie pożądany będzie dobry fotelik transportowy. Moja koleżanka nie zamówiła fotelika i jak wracali ze szpitala do mieszkania, była zmuszona trzymać maleństwo na rękach. A to bez sensu, dlatego z marszu lepiej wziąć coś odpowiedniego. Mój mąż odnalazł komfortowe foteliki samochodowe Maxi Cosi. Był to świetny wybór. Myślę, że wybór fotelika, to ważna rzecz.
Quote
Post: #4
Sądzę, że na wyprawkę bez wątpienia się przyda wózek. Swego czasu od znajomej otrzymałam interesującą ulotkę, na której był zamieszczony napis: wózek wielofunkcyjny. Od razu zaciekawiłam się tą wspaniałą ofertą. Obecnie mam już kapitalny wózek, i piekielnie jestem szczęśliwa. Moja przyjaciółka także skorzystała z owej oferty, i obecnie czasami wychodzimy razem na spacery. Wtenczas zabieramy oprócz tego nasze trzpioty.
Quote
Post: #5
Ówcześnie ludzie dużo wcześniej zamawiają wyprawki dla niemowlaka. Posiada to swoje plusy, ponieważ możemy rozważyć czego jeszcze nie ma, a wykonując to na koniec, możemy pozapominać. Pamiętam doskonale, jak sama zbierałam artykuły na wyprawkę. Zapomniałam, że będzie potrzebne mi coś w rodzaju jak nosidełko Maxi-Cosi, lecz na szczęście w pobliżu była mama, która wiele rzeczy kontrolowała. Emocje związane z porodem odbierały mi głowę. To było niedawno, a obecnie już moje słonko samo siedzi. Czas leci nieubłaganie. Jeszcze ostatnio moje słońce miałam pod sercem, a już nie ma sposobności jego upilnować. Big Grin
Quote
Post: #6
Multum osób początkowo nie wie, jak istotna jest stosowna wyprawka dla niemowlaka. Jakiś czas temu stałem się tatą i doskonale pamiętam te chwile, gdy z żoną poszukiwaliśmy różnorodnych artykułów dla naszego potomka. Kiedy już zakupiliśmy potrzebne ubranka itp. to pragnęliśmy wziąć się za pokój. Znaliśmy płeć maleństwa, więc mieliśmy świadomość jak ten pokój urządzić. Nasza przyjaciółka zaproponowała nam meble Klupś. Powiem, że były ładne. Nie uważałem, że ówcześnie dziecięce meble są tak rozmaite. Zamówiliśmy. Mam wrażenie, jak gdyby to było tak nie dawno, a nasz szkrab już zasuwa. Tongue
Quote
Post: #7
Wiele różnych wyrobów na wyprawkę, powinno się odnaleźć w sieci. Ja niedawno spostrzegłam tam baner, na którym znajdował się napis: Maxi Cosi Citi. Sądzę, że na wyprawkę trzeba przeznaczyć odrobinę gotówki, gdyż wtedy wszyscy niewątpliwie będą szczęśliwi. Sądzę, że bardzo ważny jest bezpieczny fotelik dla urwisa, ponieważ wtedy można razem z nim podróżować samochodem. To z pewnością wspaniały zakup.
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości