Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Niezbędny niezawodny osprzęt elektryczny


Post: #1
Witam ; ) Na dniach przeprowadzam się razem z moją partnerką do nowego domu. Szalenie długo czekaliśmy, aż postawimy nasz dom. Obecnie jest mi niezbędny niezawodny osprzęt elektryczny. W głównej mierze muszę zainstalować gniazdka. Prawdopodobnie fantastyczne gniazdka oferuje uznana firma Ospel, z tego względu wpiszę w wyszukiwarkę frazę: ospel as, i wtenczas coś odszukam. Jednakże chciałbym się was spytać, czy potraficie mi coś zalecić w sprawie tych gniazdek?
Quote
Post: #2
Siemanko, jestem wk***y, już 4 tydzień jak zamówiłem towar z częściami elektrycznymi. Ile można to znosić! Siet! Co mnie podkusiło że nie robiłem zakupów tam gdzie zwykle !. Błyskawicznie, sprawnie, niedrogo. Zresztą ktoś tam mówił o tym Polmarku. Następnym razem…
Quote
Post: #3
Słyszałam teorię, jakoby energooszczędne żarówki chciał rozpropagować rząd, żeby mieć kontrolę nad społeczeństwem. Big GrinBig Grin Jakim sposobem? Nie mam pomysłu. Ale teoria pierwsza klasa. Big Grin hahah! Osobiscie zaraz pop*rdalam do sklepu po żarówki ledowe markowe jakieś. Których nie kupować? Jakie się u was sprawdzają?
Quote
Post: #4
Tarłem linijką o koszulę, więc wiem co to elektryczność, bicz! Baba jest jak elektryczność, nie musisz wiedzieć jak działa aby Cię kopnęła. Kobiety są jak elektryczność: pierwszy musi się natrudzić, kolejni tylko wkładają wtyczkę. Haha… takie aforyzmy o elektryczności dla każdego! Smile)))) Czy zasłużyłem na wykaz cenionych producentów świetlówek kompaktowych? Pliska! Nie? Więc jeszcze jeden: Skoro prąd płynie tam, gdzie jest najmniejszy opór, to dlaczego gromy nie uderzają stale we Francję?
Quote
Post: #5
Ja dużo wiadomości dotyczących założenia gniazdek, znalazłem w dziale online pt.: jasne żarówki ledy. U mnie stale nawala osprzęt elektryczny, zatem jestem zirytowany. W tej chwili muszę wymienić gniazdka, dlatego że mi nie kontaktują.
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości