Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Muszę wyremontować mieszkanie


Post: #1
Czołem! Chcę wyremontować salon. Tydzień temu wynajęłam architekta od wystroju. Aby na niego trafić, przejrzałam yahoo, wchodząc w każdy znaleziony adres www: projektowanie i aranżacja wnętrz Poznań. Zastanawiam się, czy wy również najmowaliście takich ekspertów? Jakie wnętrza z ich udziałem zaprojektowaliście?
Quote
Post: #2
Myślę, że na ten moment multum osób korzysta z ofert architektów. Wiem to z własnego doświadczenia. Jakiś czas temu szukałam fachowca, który zaprojektuje mój dom. Na szczęście udało się, bo moja kumpela poleciła mi pewną witrynę internetową, która była własnością przedsiębiorstwa ARTAdesign. Przejrzałam ich stronę internetową i muszę powiedzieć, że byłam pod dużym wrażeniem ich propozycji, jak również korzystnych cen. Skorzystałam. W przeciągu miesiąca miałam bosko udekorowany dom. Ci, którzy szukają profesjonalnego architekta bez wątpienia odnajdą go w ARTAdesign. Polecam gorąco!
Quote
Post: #3
W ubiegłym półroczu mieliśmy w chałupce niewielki remont. Nasze meblościanki z ery PZPR w końcu wywędrowały w pole, a zastąpiły je te, które doradzili nam fachowcy z ARTA Design. Ma się rozumieć, innowacji znalazłoby się znacznie więcej: parkiety, kilimy, pop-arty. Nasz lokal zyskał stylu odpowiedniego dla naszych czasów : ) Wspomniał nam o tym biurze kolega, który kiedyś tam spostrzegł przy basenie billboard: projektowanie kuchni Poznań i od strzału poleciał wypytywać o stawki : )
Quote
Post: #4
A pingwiny się opalały... Sam odświeżyłem sobie całą kawalerkę. Nie musiałem zatrudniać w tym celu żadnych szpeców. A nawet to w pobliżu mojego domu umieścili billboard architektura wnętrz Poznań. Wyrosło tych prywaciarzy tak wiele, że ręce opadają.
Quote
Post: #5
Mój narzeczony zamówił niedawno zawodowca, który piekielnie profesjonalnie podszedł do własnego zadania. W tym momencie przerobione pokoje wyglądają znakomicie. Tego projektanta znalazł dzięki broszurze, gdzie był umieszczony napis: projektowanie wnętrz Poznań. Ja na początku nie byłam pewna tej inwestycji, jednakże potem błyskawicznie zmieniłam zdanie.
Quote
Post: #6
W onecie wstukujemy aranżacja wnętrz Poznań i po kłopocie. Nie trzeba lekkomyślnie tematu na forum otwierać. A swoją drogą to fajnie, że coraz więcej osób niemłodych wiekiem wykazuje aktywność w necie : ) Mojej mamy to chyba pod żadnym pozorem do tego nie przekonam.
Quote
Post: #7
Myślę, że już zdecydowałam się na architekta. Z samego rana przyjaciółka wysłała mi jeszcze link do stronki: tanie projektowanie i aranżacja wnętrz Poznań, ale pewnie to oleję. Wielkie dzięki za pomoc! Przytulaski!
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości