Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Możliwość pomocy uzależnionemu


Post: #1
Hej! Mam wielki problem. Zauważyłam, iż mój szwagier dużo pije. Martwi mnie to, bo jest to pewna droga do uzależnienia. W Internecie znalazłam artykuł o tytule alkoholizm: główne objawy. Kamil, mówi, że ogarnia to, lecz tak nie jest. Więc pojawiłam się tu. Doradźcie mi, jak mam możliwość jemu pomóc?
Quote
Post: #2
Ja by wydostać się z uzależnienia, wybrałem się do znanego Ośrodka Agnus. Dodatkowe dane znajdują się w necie. Klinika świadczy najrozmaitsze terapie w trybie zamkniętym, jak i ponadto w ambulatoryjnym. Uważam, że to jest sprawdzony ośrodek, bo bardzo mi pomógł. Muszę stwierdzić, że moim sporym problemem było uzależnienie od internetu. Aktualnie jestem już bez wątpienia wolną osobą, bo chodziłem na skuteczne psychoterapie. Sądzę, że warto pójść na leczenie.
Quote
Post: #3
Mój znajomy ofiarował mi swego czasu ulotkę, na której był zamieszczony napis: najlepsza poradnia psychiatryczna – uzależnienia. Ja natomiast swego czasu wyszukałem w sieci baner, na którym znajdował się napis: ośrodek terapii uzależnień poznań. Obecnie już się orientuję, gdzie się wybrać, gdy ukochanej osobie konieczna będzie psychoterapia.
Quote
Post: #4
Ja odnalazłem niedawno najlepszy ośrodek terapii uzależnień w Poznaniu, i ekspresowo wybrałem się tam na psychoterapię. Oferują tam dla przykładu leczenie lekomanii bądź seksoholizmu. Ja miałem kłopoty z najrozmaitszymi narkotykami, toteż terapia była mi potrzeba. Obecnie już w ogóle nie biorę, toteż jestem zadowolony.
Quote
Post: #5
Ja byłam swego czasu na specjalistycznym odwyku alkoholowym w Poznaniu, i powinnam stwierdzić, że niesamowicie mi pomogły najrozmaitsze terapie. By odnaleźć stosowną poradnię, wpisałam w wyszukiwarkę hasło: leczenie alkoholizmu. Obecnie jestem zadowolona, bo zupełnie nie tankuję. Muszę stwierdzić, że już wyglądało to kiepsko.
Quote
Post: #6
Według mnie należy wyszukać sprawdzone państwowe ośrodki leczenia uzależnień. Powinno się je w mig odszukać w Internecie. Ja ostatnio zobaczyłam tam banner, na którym był napis: ośrodek odwykowy poznań. Ja zazwyczaj poszukuję niezbędnych wiadomości w necie.
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości