Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lubię chodzić z dziećmi po placach zabaw


Post: #1
Witam : ). Muszę koniecznie częściej wychodzić z moim maluchem na świeże powietrze. A jak to wygląda w waszym przypadku? Zdaję sobie sprawę z tego że aktualnie spore powodzenie mają siłownie zewnętrzne, na moim osiedlu powstają jak grzyby po deszczu : ).
Quote
Post: #2
Przed blokiem nie mamy piaskownicy ale ja codziennie biorę moje dziecko na mieszczący sie w pobliżu plac zabaw. Maciej chyba jest jest z tego zadowolony ponieważ widać ze bardzo dobrze sie bawi. Ja zawsze miałam zadatki na projektanta, ale koniec końców zdecydowalam sie na inny fach. Mimo wszystko jednak lubię sobie pooglądać w Internecie interesująco zaprojektowane place zabaw dla dzieci. Internet chyba własnie po to jest, zeby pozyskiwać rozmaite informacje i móc sobie patrzec na fotografie. 
Quote
Post: #3
Zdaję sobie sprawę, iż przebywanie ze swoim maluchem na świeżym powietrzu to nadzwyczaj ważna sprawa, z tej przyczyny ja wychodzę z Moniką właściwie każdego dnia. Moja mała uwielbia spędzać czas z rozmaitymi dzieciakami, grać w piłkę bądź bawić się w berka. Powinnam powiedzieć, iż plac zabaw to każdorazowy punkt programu codziennie. Ja tam sobie gawędzę z innymi mamami, a moja dziewczynka bawi się w piaskownicy bądź buja się na koniku. Mogę sobie pozwolić na długi czas spędzony na świeżym powietrzu, bo jestem teraz a urlopie bezpłatnym i cały czas poświęcam mojemu maluchowi.
Quote
Post: #4
Uwielbiam te momenty, kiedy razem z moim maluszkiem chodzimy na świeże powietrze Wink. Robimy to niezwykle często, przy okazji ja prywatnie złapię trochę oddechu. W naszym miejscu zamieszkania został postawiony doskonały plac zabaw, który zamontowała profesjonalna spółka Fenster, zaleca ją ceniony portal internetowy - e-placezabaw.pl. Nadzwyczaj ważne są nawierzchnie na place do zabawy, to łączy się z gwarancją odpowiedniej amortyzacji upadku. W serwisie są również wyszczególnione poszczególne firmy, które się tym zajmują. 
Quote
Post: #5
Łukasz wyciąga mnie na podwórko co najmniej dwa razy dziennie. Jestem wszak na urlopie tacierzyńskim, ale i tak jestem zmęczony ; (. Tak wiele muszę wykonywać w domu różnorodnych obowiązków. A mój maluch tak lubi dziecięcy plac zabaw. Nie chodzi do przedszkola, możliwe dlatego poszukuje zażyłości z różnorodnymi maluchami. Muszę tymczasem uważać, gdyż na którymś z placów zabaw w naszej okolicy, zdarzył się pewien incydent, który zakończył się niezbyt dobrze....
Quote
Post: #6
Nasza spółdzielnia ogromnie troszczy się o place do zabawy dla małych dzieci, to widać, my jako ojcowie jesteśmy z tego zadowoleni, bowiem lubimy tam przesiadywać czas z naszymi maluchami.
Quote
Post: #7
Od czasu gdy narodziła się moja Emilka, ja spędzam z nią bardzo dużo czasu na świeżym powietrzu. Właściwie to nie ma dnia, gdy nie poszłybyśmy razem pobawić się. To czas wyłącznie dla nas, a różne zabawy sprawiają mojemu maleństwu sporo frajdy. Każdego dnia musi zaliczyć choćby 1 plac zabaw dla dzieci. Dla niej zabawa na świeżym powietrzu to doskonałe szaleństwo, no i do tego poznaje dzieci w tym samym wieku. Ma sporo rozmaitych kolegów z którymi przyjemnie spędza czas. 
Quote
Post: #8
Ja obecnie szukam stosownej pracy, a dopiero później będę myślał o założeniu rodziny i dzieciakach, dlatego więc na razie nie interesuje mnie bezpieczny plac zabaw dla dzieciaków.
Quote
Post: #9
Świeże powietrze wpływa bardzo dobrze na rozwój dzieciaka. Powinno się z nim bawić na powietrzu jak najczęściej itp. Nawet jeżeli jest mróz czy też brzydko, ubieramy dziecko cieplej i idziemy chociaż na chwilę z nim. Niestety jakiś czas nie było miejsca gdzie można pójść na spacer z dzieckiem. Nie było żadnego placu zabaw. Ale z przewodniczącą osiedla uznałyśmy, że weźmiemy sprawę w swoje ręce i utworzymy dzieciom mały kącik zabawy. Poszukałam trochę w Internecie i wynalazłam wspaniałą witrynę online E-placezabaw.pl – place zabaw do użytku prywatnego, która proponuje piękne oraz funkcjonalne place zabaw dla dzieciaków. Skorzystaliśmy z tej usługi i po miesiącu mieliśmy cudowny plac zabaw po niskiej cenie. Byliśmy przeszczęśliwi. Dzieciaki mają radochę z tego placu zabaw. Coś wspaniałego!
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości