Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Doskonała zabawa dla dzieci


Post: #1
O rajuśku! Zamki dmuchane to świetna koncepcja! Oglądałam, jak potężną dawkę salw śmiechu wywołało to w dzieciach w wieku przedszkolnym i starszych. Jeśli chodzi o festyny na wolnym powietrzu, sprawdźcie wypożyczalnie, co proponują wynajem zjeżdżalni dmuchanych w kształcie zamku etc. Z tego co mi wiadomo, firmy te nie biorą wygórowanych kwot za godzinę. Super by było, gdyby te dmuchańce miały ciekawy wygląd!
Quote
Post: #2
Widziałem w zeszłym tygodniu reklamę „zjeżdżalnie dmuchane wynajem ”i dało mi to do myślenia. A gdyby tak zamontować coś w ten deseń przy przedszkolu w naszym małym miasteczku? Jakkolwiek na przykład wynajem zamków dmuchanych zdarłby z nas ogromne pieniądze, jeśli zainstalować go od kwietnia do października. Myślę w zasadzie nad kupieniem takiego dmuchańca na własność. Ależ byłaby gratka! Po lekcjach maluchy miałyby możliwość się odreagować!
Quote
Post: #3
W zeszłym roku na boisku pobliskiej szkoły zorganizowany został festyn dla dzieciaków. Jego główną atrakcję przedstawiały kolorowe zjeżdżalnie dmuchane. Dzieci były tymzachwycone! Dlatego też polecam wszystkim – czy to przy okazji urządzania przyjęcia prywatnego, czy dla dużej liczby maluchów, skorzystanie z tego typu atrakcji. Umieszczając w Google wyrażenia w stylu zamek dmuchany, bez wątpienia znajdzie się wiele atrakcyjnych propozycji z z wszystkich części kraju. Zainteresowanym wysłać mogę adres wypożyczalni, z której propozycji korzystała szkoła.
Quote
Post: #4
Dzisiaj urządzając imprezę urodzinową dla najmłodszych, rodzice chcą, żeby było to wyjątkowe wydarzenie. Wiem to z doświadczenia, ponieważ sam jestem tatą. I właśnie dlatego, poszukujący ciekawych atrakcji na imprezę dla mojego Krzysia, przyjrzałem się bardziej szczegółowo ogłoszeniom wypożyczanie dmuchańców. Szczególnie zainteresowały mnie oferty w stylu dmuchane zamki, gdyż mój syn lub rycerskie zabawy. Wybrałem jedną z propozycji i w najmniejszym stopniu się nie rozczarowałem. Maluchy bawiły się wybornie!
Quote
Post: #5
Planując imprezę dla maluchów – szczególnie na dworze, wskazane jest przyjrzeć się dokładniej ofertom jak wypożyczanie zamków dmuchanych. Takiego typu atrakcja bez wątpienia przypadnie do gustu wszystkim dzieciom i z wielką radością będą z niej korzystać. Osobiście się o tym przekonałam w trakcie organizowania urodzin mojej córeczki w minionym roku. W wirtualnej sieci wyszukamy sporo propozycji dmuchańce, wśród których z pewnością znajdzie się tę najlepszą.
Quote
Post: #6
Aloha, mój bardzo dobry znajomy (a po prawdzie jego firma) wynajmuje ogrom różnorakich dmuchańców. Prezentują się strasznie fajnie, sam bym po nich poszalał jeślibym ważył mniej niż 100 kg i jeśliby mi pozwolili Big Grin Big Grin Big Grin W ogóle to świetna rozrywka dla bandy dzieciów np. przy przedszkolu! Jak coś, to podaję namiar do nich:. Nie powiem, jakie są stawki. Tyle tylko, że ogrom firm korzysta z tej usługi i i sobie je chwalą.
Quote
Post: #7
Zauważyłem ostatnio ogłoszenie „Dmuchane Zdjeżdżalnie Wynajem”i zaświtał w mojej głowie plan. A gdyby tak zainstalować coś takiego przy domu kultury u nas w naszej mieścinie? Niemniej np. wynajem zamków dmuchanych wyszedłby nas trochę drogo, jeżeli mieć go od wiosny do jesieni. Zastanawiam się raczej nad zakupem takiego ustrojstwa do dyspozycji placówki. Ileż by to było śmiechu! Po godzinach szkraby miałyby możliwość się pobawić!
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości