Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy karta podarunkowa to dobry prezent?


Post: #1
Z moją ukochaną celebrujemy liczne święta i wydarzenia i zawsze szykujemy sobie podarunki. Nie są to przeważnie drogie podarunki, jednak powinienem powiedzieć, iż brakuje mi już pomysłów. Niejednokrotnie zastanawiałem się, czy nie wybrać karty podarunkowej. Taki karnet do znanego salonu urody jest w mojej ocenie praktycznym i interesującym prezentem. Martwię się tylko, iż moja ukochana odbierze to odmiennie. Drogie użytkowniczki, jaka byłaby Wasza reakcja na takiego rodzaju upominek?
Quote
Post: #2
Znalezienie podarunku dla bliskiej osoby jest nierzadko ciężkie. Odwiedzając przeróżnego rodzaju sklepy bądź lokale usługowe często można kupić podarunkowe vouchery bądź karty. Zainteresowanie takimi produktami jest naprawdę duże, aczkolwiek rozmyślam, czy to atrakcyjny pomysł na upominek. Z jednej strony z przyjemnością przyjęłabym taki podarunek, a z drugiej wydaje mi się, iż na taki prezent decydują się ci, którzy nie mają pomysłu, co zakupić. Jakie jest Wasze zdanie w powyższym temacie?
Quote
Post: #3
Wybieranie kart przedpłaconych bądź karnetów stało się w ostatnim czasie naprawdę powszechne, co potwierdza fakt, iż większość butików jak i lokali usługowych włączyła je do sprzedaży. Ja sama z przyjemnością otrzymałabym karnet do ulubionego salonu kosmetycznego lashup.pl/ Osobiście miałabym szansę wybrać dla siebie interesujące mnie zabiegi i przez to dopasować upominek do swoich wymagań. Osobiście nie twierdzę, iż zakup karnetu jest zawsze spowodowany brakiem pomysłu albo przekazem dla dziewczyny, aby o siebie zadbała.
Quote
Post: #4
Kupowanie kart prezentowych czy bonów stało się w ostatnich latach rzeczywiście popularne, o czym świadczy fakt, że niemała liczba sklepów jak i punktów usługowych wprowadziła je do oferty. Ja osobiście chętnie przyjęłabym voucher do renomowanego gabinetu urody . Sama mogłabym wybrać sobie odpowiadające mi zabiegi i przez to dostosować prezent do swych oczekiwań. Wcale nie uważam, że wybór karnetu jest zawsze wynikiem braku pomysłu albo sugestią dla ukochanej, aby się za siebie wzięła.
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości