Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co zrobić z bezsennością?


Post: #1
Witam! Posiadam mały problem - a dokładniej idzie mi o zasypianie. Kładę sie pod wieczór do wyrka i... nic. Godzinami kręcę się i nie mam możliwości usnąć. To denerwujące :/... Jak sądzicie? Może profesjonalna poradnia leczenia zaburzeń snu może pomóc?? Wszelkie wskazówki w kwestii notorycznej bezsenności u dzieci docenię!
Quote
Post: #2
Matko Bosko! Wszak wystarczy użyć mózgownicy i neta, żeby uzyskać wszelkie ważne info w temacie kłopotów ze spaniem... Wyrażenie w stylu problemy ze snem wklepane w Binga serio pozwoli ogarnąć, co może być najważniejszymi przyczynami bezsenności u dorosłych - szczerze polecam! To szybsze niż stukanie na forach!
Quote
Post: #3
Moja ciocia mawiała, iż na bezsenność najefektywniejsza jest ostra harówka - jeśli człowiek się zmęczy, sen bez problemu złapie ;-) A na poważnie, być może terapia poznawczo-behawioralna, lub odmienne takiego rodzaju rzeczy? Przy poważnej bezsenności w ciąży każda pomoc jest warta wzięcia pod uwagę! Pogooglaj sobie o tym temacie w webie!
Quote
Post: #4
Przypominam sobie jak personalnie zmagałam się z bezsennością... tragedia! :/ Aczkolwiek teraz już problem takiego rodzaju wyrugowałam. Pomoc odnalazłam w INZPiRO - tutaj czeka zespół fachowców, którzy poradzą sobie ze wszelkimi odmianami problemów ze snem - również gdy powodem jest zaawansowana bezsenność w ciąży. Koniecznie wstąp na prowadzoną przez nich witrynę - w tym miejscu zapoznasz się ze wszelkimi szczegółami usług i odnajdziesz dodatkowo namiary do kontaktu - rekomenduję, gdyż warto! Sama sprawdziłam Smile Smile
Quote
Post: #5
Ok, wdzięczy jestem za podpowiedzi. Serio muszę odpalić wyszukiwarkę i pogrzebać pod określeniami typu jak walczyć z bezsennością. Sprawdzę też Wasze metody - a nuż dadzą radę! To zmykam czytać o typowych przyczynach problemów ze snem. Trzymajcie się! Smile
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości