Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Atrakcja dla dzieciaków


Post: #1
Witam, dostałam zadanie z rąk przełożonego, aby znaleźć możliwe rozwiązania uatrakcyjnienia czasu wśród zieleni mieszkańcom naszego województwa. Rozwiązanie, które wpadło mi do głowy to plac zabaw. Bezpieczny plac zabaw dla dzieci z prawdziwego zdarzenia na pewno byłby najfajniejszą atrakcją dla najmłodszych. Tym trochę większym myślę sprawić siłownie zewnętrzne. A co Państwo by mi radzili?
Quote
Post: #2
Ciężko stwierdzić co mogłoby się pojawić na osiedlu. Nie wiem, gdyż takimi rzeczami się nie ciekawię. Ale jak dobrze pamiętam, kiedy moja kumpela poszukiwała dobrego projektu placu zabaw dla maluchów to znalazła w sieci pewną stronę online - zerknijcie tutaj, na której oferowali takie rzeczy. Tak wiec, kłopot miała za sobą. Dlatego nie kumam tej dyskusji. Uważam, że są naprawdę ciekawsze tematy do gadki.. Naprawdę nie rozumiem Was. Spadam stąd. Bye! 
Quote
Post: #3
Nie dostrzegam sensu w dyskutowaniu tutaj o kwestii takiej jak place zabaw. Niewielu spośród użytkowników stronie ma tego rodzaju możliwości, aby tego rodzaju plac zabaw wybudować, więc w jakim celu poruszać ten temat? Posiadam fajniejsze czynności do wykonania, a tutaj wyczuwam tylko, że marnotrawię mój czas. Idę w inne miejsce, pa!
Quote
Post: #4
Moje dzieciaki posiadają o wiele więcej ciekawych alternatyw wykorzystywania czasu niż jedynie bieganie na placu zabaw. Z tego też powodu nie spostrzegam sensu mojego udzielania się w tej wymianie zdań. To świetnie, że jest firma, która produkuje nawierzchnie na place zabaw, ale doprawdy mojej osoby to nie kręci. Lecę stąd!
Quote
Post: #5
Spowodowaliście moje zamyślenie tą wymianą opinii w kwestii placów zabaw. Chyba będę solidnie rozmyślać na temat tego, co postawić w moim ogrodzie. Myślę, że będzie to jakaś niewielkich rozmiarów architektura miejska? Muszę należycie zbadać jakiego rodzaju mam możliwości wykonania tego typu akcesoriów. Tak czy siak dzięki, a narazie uciekam zrealizować coś innego. Narazie!
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości