Pasjonaci kultury i sztuki
Szukam firmy świadczącej usługi koparko ładowarką w Poznaniu. - Wersja do druku

+- Pasjonaci kultury i sztuki (http://muzeumhw.pl)
+-- Dział: Ogólnie o wszystkim ;) (/dzial-ogolnie-o-wszystkim)
+--- Dział: Nasze Fundusze (/dzial-nasze-fundusze)
+--- Wątek: Szukam firmy świadczącej usługi koparko ładowarką w Poznaniu. (/w-szukam-firmy-swiadczacej-uslugi-koparko-ladowarka-w-poznaniu)

Szukam firmy świadczącej usługi koparko ładowarką w Poznaniu. - Drąg - 06-16-2017 09:46 AM

Kupiłem działke budowlaną o sporym nachyleniu terenu i chciałem ją jakos wyrównac. Szukam kogoś, kto nawiezie ziemi i wyrówna cały teren. Możecie kogoś polecic?

Szukam firmy świadczącej usługi koparko ładowarką w Poznaniu. - Maćkowicz - 06-16-2017 10:19 AM

Masz zamiar budować się na tej działce? Jeśli tak to nie wiem czy narazie jest sens równać teren. Nie lepiej zrobić to pózniej?

Szukam firmy świadczącej usługi koparko ładowarką w Poznaniu. - Drąg - 06-16-2017 12:51 PM

Na razie nie chce się budowac. Ta działka to po prostu taka lokata kapitału, ale chciałbym żeby w razie czego była gotowa pod budowe.

Szukam firmy świadczącej usługi koparko ładowarką w Poznaniu. - Androidek - 06-16-2017 02:40 PM

Jeżeli interesują Cię usługi koparko ładowarką w Poznaniu i ogólnie prace ziemne tj. niwelacja terenu to zajrzyj sobie na tę stronę http://www.bin-bruk.pl/uslugi-koparko-ladowarka-poznan. To link do strony firmy brukarskiej, która świadczy też takie usługi jak równanie terenu czy przygotowania działek pod inwestycje budowlane. Jak teren działki jest nachylony, to prawdopodobnie prze jego równaniem trzeba wykonać jakiś system odwadniający. Oni też się tym zajmują. Zresztą piszą o tym na wspomnianej stronie.

Szukam firmy świadczącej usługi koparko ładowarką w Poznaniu. - Drąg - 06-16-2017 05:04 PM

Na działce nie ma kanalizacji, więc odwodnienia raczej sie nie zrobi

Szukam firmy świadczącej usługi koparko ładowarką w Poznaniu. - Androidek - 06-16-2017 06:08 PM

Zrobi się, tylko w innej technologii. Bez odwodnienia nie bierz się za równie terenu.