Pasjonaci kultury i sztuki
Poszukiwany sklep z zabawkami dla dziewczynek! - Wersja do druku

+- Pasjonaci kultury i sztuki (http://muzeumhw.pl)
+-- Dział: Ogólnie o wszystkim ;) (/dzial-ogolnie-o-wszystkim)
+--- Dział: Rodzina (/dzial-rodzina)
+--- Wątek: Poszukiwany sklep z zabawkami dla dziewczynek! (/w-poszukiwany-sklep-z-zabawkami-dla-dziewczynek)Poszukiwany sklep z zabawkami dla dziewczynek! - Kontener - 05-19-2017 12:32 PM

Forumowicze i forumowiczki, szukam internetowego sklepu z zabawkami dla dziewczynek. Moja księżniczka niedługo ma urodziny i muszę zrobić małe zakupy. Jakieś lalki Monster High, Barbie, domki dla lalek coś takiego. Pomożecie?


Poszukiwany sklep z zabawkami dla dziewczynek! - qwerty - 05-19-2017 03:02 PM

Pewnie, że pomożemy, jeżeli chodzi o księżniczkęSmile Ja zawsze kupuję zabawki w internetowych sklepach popularnych dostawców. Myślę, że nie ma co za bardzo kombinować i szukać.


Poszukiwany sklep z zabawkami dla dziewczynek! - Mammama - 05-19-2017 03:41 PM

Sprawdź sklep http://puncio.pl/ - co prawda jest to sklep z zabawkami dla dziewczynek i chłopców, ale myślę, że nie robi to różnicy. Chodzi po prostu o duży wybór zabawek dla dziewczynek, a taki może zaoferować ten sklep. Oczywiście znajdziesz tam lalki Barbie, Monster High, Mia i ja i wiele, wiele innych, więc na pewno znajdziesz coś, co spodoba się małej. Co ważne, wszystkie zabawki są licencjonowane, więc w 100-procentach oryginalne.


Poszukiwany sklep z zabawkami dla dziewczynek! - Kontener - 05-19-2017 06:24 PM

Super, dzięki za pomoc! Tego właśnie potrzebowałem, mam nadzieję, że moje zamówienie przyjdzie szybko i nie będzie żadnych problemów.